
ПишТех ВМО-1-ЦК 1100х600х870(890) мм жуу ваннасы
- Бар
- Коды:280345
171 697 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Эконом сериялы PISHTECH VMO-1-CC жуу ваннасы қазандықтарды және басқа да ірі көлемдегі ас үй жабдықтарын қоғамдық тамақтандыру орындарында жууға арналған. Модель сифонды орнатуға арналған тесігі бар дәнекерленген резервуармен жабдықталған. Корпус жоғары сапалы AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған, қаңқасы мырышталған болаттан жасалған бұрыштық профильден, қаптамасы гофрокартоннан жасалған. Бұйым бөлшектелген түрде жеткізіледі.
Жеткізу көлеміне бекіткіштер жинағы және құрастыру нұсқаулары кіреді.
Ерекшеліктері:
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін биіктігі реттелетін бұрандалы тіректер
- Жиналмалы қаңқа
- Құрылымның орнықтылығын арттыру үшін тіреулердегі белдіктер мен бұрыштар
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Су төгетін тесіктің диаметрі: 52 мм
- Корпустың болатының қалыңдығы: 0,8 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | ДМҰ-1-ОК |
| Салмағы (қаптамасыз) | 28 келі |
| Биіктігі | 870(890) мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 500 мм |
| Қазандықтарды жууға арналған Раковиналардың саны | 1 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Құбыршабынның өлшемдері (LxWxH) | 1000х470х500 мм |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1100 мм |
- Бағасы: 171 697 ₸


