
Тағам жууға арналған ванна ЦК ВМО3-530СЦК-Мб стандарты
- Бар
- Коды:316948
201 494 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
PISHTECH жуу ваннасы CC VMO3-530SCK-Mb стандарты қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыс-аяқтарды, ас үй ыдыстарын және азық-түліктерді жуу үшін қолданылады. Модель араластырғышқа арналған тесікпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Қаңқасы 38х38 мм мырышталған болаттан жасалған, сыйымдылығы - AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Бөлшектелген түрде жеткізіледі
- Қаптамасы: гофрокартон
Қосымша сипаттамалар:
- Болаттың қалыңдығы:
- Сыйымдылығы: 0,8 мм
- Қаңқасы: 1,5 мм
- Борттың биіктігі: 40 мм
- Су төгетін тесіктің диаметрі: 52 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1860х740х480 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Борт әбзелдеріқабық өлшемдері (LxWxH) | 530х530 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 37 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 38.5 кг |
| Биіктігі | 870-тен 890 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 400 мм |
| Раковиналар саны | 3 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1800 мм |
- Бағасы: 201 494 ₸


