
Тағам жууға арналған ванна ЦК ВМО3-430СЦК-Мб стандарты
- Бар
- Коды:266283
151 618 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жуу ваннасының тағамдық технологиясы CC VMO3-430SCK-Mb стандарты қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыс-аяқтарды, ас үй ыдыстарын және азық-түліктерді жуу үшін қолданылады. Модель шығатын сифонды орнатуға арналған тесікпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Қаңқасы мырышталған болаттан жасалған, ваннасы - AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Бұйым бөлшектелген түрде жеткізіледі.
Қосымша сипаттамалар:
- Болаттың қалыңдығы: 0,8 мм
- Борттың биіктігі: 40 мм
- Тесіктің диаметрі: 52 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Борт ені | 1500 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 26 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 27.5 кг |
| Биіктігі | 870-тен 890 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Раковиналар саны | 3 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
- Бағасы: 151 618 ₸


