
ПишТех Профи ВМОцб3-600ПНТ кір жуатын ванна
- Бар
- Коды:89210
554 860 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Profi VMOcb3-600PNT жууға арналған ваннаға арналған тағамдық технология қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыс-аяқтарды, ас үй ыдыстарын және азық-түліктерді жуу үшін қолданылады. Модель шығатын сифонды орнатуға арналған тесікпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Қаңқасы тот баспайтын құбырдан жасалған, сыйымдылығы - AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Құбырдың өлшемі: 40х40 мм
- Болаттың қалыңдығы: 1 мм
- Тесіктің диаметрі: 52 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000121454 |
| Раковинаның ернеулік өлшемдері (ЛхШхВ) | 600х500 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 46.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 47 келі |
| Биіктігі | 870-тен 890 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 300 мм |
| Раковиналар саны | 3 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | тұтас тартылған |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 2000 мм |
- Бағасы: 554 860 ₸


