
Моншасы жуу ПишТех ВМО3-430ЭЦК-Мб бортымен
- Бар
- Коды:280343
120 797 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Pishtech VMO3-430ETSK-Mb сериялы Эконом жуу ваннасы кәстрөлдерді, науаларды, науаларды, қазандықтарды және басқа да ірі ас үй жабдықтарын қоғамдық тамақтандыру орындарында жууға арналған. Модель 3 раковинасы бар дәнекерленген резервуармен, моншақпен және сифонды орнатуға арналған тесікпен жабдықталған. Корпус жоғары сапалы AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған, қаңқасы мырышталған болаттан жасалған бұрыштық профильден, қаптамасы гофрокартоннан жасалған.
Жеткізу көлеміне бекіткіштер жинағы және құрастыру нұсқаулары кіреді.
Ерекшеліктері:
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін биіктігі реттелетін бұрандалы тіректер
- Жиналмалы қаңқа
- Құрылымның орнықтылығын арттыру үшін тіреулердегі белдіктер мен бұрыштар
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Су төгетін тесіктің диаметрі: 52 мм
- Корпустың болатының қалыңдығы: 0,5 мм
- Борттың биіктігі: 40 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | ВМО3-430ЭЦК-Мб |
| Борт әбзелдеріқабық өлшемдері (LxWxH) | 430х430х300 мм |
| Биіктігі | 870(890) мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 300 мм |
| Раковиналар саны | 3 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 120 797 ₸


