
Тағамтех Профи СРО12/7ПНТ+ жууға арналған ваннаВМОц1-500Л
- Бар
- Коды:88306
243 355 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жууға арналған ванна Тағамдық технологиялар Профи СРО12/7ПНТ+ВМОц1-500Л қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыс-аяқтарды, ас үй ыдыстарын және азық-түліктерді жуу үшін қолданылады. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Қаңқасы тот баспайтын құбырдан, үстелдің үсті - ДСП табағынан арматурасы бар AISI 430 тот баспайтын болаттан, сыйымдылығы - AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Құбырдың өлшемі: 40х40 мм
- Болаттың қалыңдығы: 0,8 мм
- ДСП қалыңдығы: 16 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1520х720х340 мм
- Қаптама көлемі: 0,37 м3
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000127806 |
| Раковинаның ернеулік өлшемдері (ЛхШхВ) | 500х500 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 30.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 36.5 кг |
| Биіктігі | 870-тен 890 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 300 мм |
| Раковиналар саны | 1 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Жұмыс беті | оң жақта |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | тұтас тартылған |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 243 355 ₸


