
Моншасы жуу ПишТех ПРОФИ ВМОцб3-400 ПНТ бортымен
- Бар
- Коды:340240
270 273 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жууға арналған ваннаға арналған тағамдық технология PROFI VMOcb3-400 PNT қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыс-аяқтарды, көкөністер мен жемістерді жуу үшін қолданылады. Модель моншақпен, 3 раковинамен, кранға арналған 2 саңылаумен және шығатын сифонды орнатуға арналған аяқтармен және биіктік реттегіштері бар аяқтармен жабдықталған, бұл еденнің біркелкі еместігін жояды және құрылымға тұрақтылық береді. Ваннаның қаңқасы тот баспайтын құбырдан, сыйымдылығы AISI 304 баспайтын болаттан, қаптамасы гофрокартоннан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Бөлшектелген түрде жеткізіледі
Қосымша сипаттамалар:
- Болаттың қалыңдығы: 1,0 мм
- Тесіктің диаметрі: 52 мм
- Құбырдың өлшемі: 40х40 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Раковинаның ернеулік өлшемдері (ЛхШхВ) | 400х400х300 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 30.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 33 келі |
| Биіктігі | 870-тен 890 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Раковиналар саны | 3 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | тұтас тартылған |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1495 мм |
- Бағасы: 270 273 ₸


