
Тағам жууға арналған ванна Эконом ВМО1-380ЭЦК
- Бар
- Коды:294177
48 917 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
PISHTECHN Econo VMO1-380ETSK жуу ваннасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыдыс-аяқтарды, ас үй ыдыстарын және азық-түліктерді жуу үшін қолданылады. Модель шығару сифонын орнатуға арналған тесікпен және биіктігі реттелетін бұрандалы тіректері бар аяқтармен жабдықталған. Қаңқасы мырышталған бұрыштан жасалған, сыйымдылығы - AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы болаттың қалыңдығы: 0,5-тен 0,6 мм-ге дейін
- Тесіктің диаметрі: 52 мм
- Қаптамадағы габариттері: 500х500х360 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.8 кг |
| Биіктігі | 870-тен 890 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 480 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 250 мм |
| Раковиналар саны | 1 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Құбыршабынның өлшемдері (LxWxH) | 380х380х250 мм |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 480 мм |
- Бағасы: 48 917 ₸


