
Моншасы жуу ПишТех Профи ВМОцб2-500ПНТ бортымен
- Бар
- Коды:205897
322 722 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Profi VMOcb2-500PNT жууға арналған ваннаға арналған тағамдық технология қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыс-аяқтарды, ас үй ыдыстарын және азық-түліктерді жуу үшін қолданылады. Модель кран мен шығатын сифонды орнатуға арналған саңылаумен, еденнің біркелкі еместігін жоюға және құрылымның тұрақтылығын қамтамасыз етуге арналған биіктік реттегіштері бар аяқтармен және қабырға жиегімен жабдықталған.Қаңқасы 40х40 мм шаршы қимасы бар AISI 304 тот баспайтын құбырдан жасалған, сыйымдылығы - қалыңдығы 1,0 мм AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған, жұмыс үстелі қалыңдығы 16 мм ДСП парағымен нығайтылған.
Бұйым бөлшектелген түрде жеткізіледі. Қаптамасы - гофрокартон.
Қосымша сипаттамалар:
- Тесіктің диаметрі: 52 мм
- Ернеуінің биіктігі: 40 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Раковинаның ернеулік өлшемдері (ЛхШхВ) | 500х500 мм |
| Биіктігі | 870-тен 890 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 300 мм |
| Раковиналар саны | 2 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | тұтас тартылған |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1150 мм |
- Бағасы: 322 722 ₸


