
Ас жуу ваннасы Эконом ОК ВМО2-380ЭЦК
- Бар
- Коды:316950
77 209 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Pischtech Economy CC VMO2-380ETSK жуу ваннасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыдыс-аяқтарды, ас үй ыдыстарын және азық-түліктерді жуу үшін қолданылады. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Қаңқасы 38х38 мм мырышталған болаттан жасалған, сыйымдылығы - AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Бөлшектелген түрде жеткізіледі
- Қаптамасы: гофрокартон
Қосымша сипаттамалар:
- Болаттың қалыңдығы:
- Сыйымдылығы: 0,5 мм
- Қаңқасы: 1,5 мм
- Су төгетін тесіктің диаметрі: 52 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1030х540х360 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 13.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 14 келі |
| Биіктігі | 870-тен 890 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 480 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 250 мм |
| Раковиналар саны | 2 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Құбыршабынның өлшемдері (LxWxH) | 380х380 мм |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 920 мм |
- Бағасы: 77 209 ₸


