
Тағам жууға арналған ванна НК ВМО1-430СНК-Мб стандарты
- Бар
- Коды:315026
81 887 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
PISHTECH стандартты NK VMO1-430SNK-Mb жуу ваннасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыдыс-аяқтарды, ас үй ыдыстарын және азық-түліктерді жуу үшін қолданылады. Модель араластырғышқа арналған тесікпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Қаңқасы 38х38 мм тот баспайтын болаттан жасалған бұрыштан жасалған, сыйымдылығы - AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Бөлшектелген түрде жеткізіледі
- Қаптамасы: гофрокартон
Қосымша сипаттамалар:
- Болаттың қалыңдығы:
- Жуу: 0,8 мм
- Қаңқасы: 1,5 мм
- Су төгетін тесіктің диаметрі: 52 мм
- Борттың биіктігі: 40 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Борт әбзелдеріқабық өлшемдері (LxWxH) | 430х430 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 13.5 кг |
| Биіктігі | 870-тен 890 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 300 мм |
| Раковиналар саны | 1 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 530 мм |
- Бағасы: 81 887 ₸


