
ПишТех Стандарт НК ВМО1-430С304НК-М жууға арналған ванна
- Бар
- Коды:95683
87 095 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жуынатын ваннаға арналған тағамдық технология стандарты NK VMO1-430S304NK-M қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыс-аяқтарды, ас үй ыдыстарын және өнімдерді жуу үшін қолданылады. Модель шығатын сифонды орнатуға арналған тесікпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Қаңқасы тот баспайтын бұрыштан жасалған, сыйымдылығы - AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Болаттың қалыңдығы: 0,8 мм
- Тесіктің диаметрі: 52 мм
- Қаптамадағы габариттері: 550х550х330 мм
- Қаптама көлемі: 0,1 м3
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000123356 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11.5 кг |
| Биіктігі | 870-тен 890 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 530 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 300 мм |
| Раковиналар саны | 1 |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Құбыршабынның өлшемдері (LxWxH) | 430х430 мм |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 530 мм |
- Бағасы: 87 095 ₸


