
Индукциялық плита VIATTO VA-EB290T1
- Бар
- Коды:340120
113 933 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-EB290T1 индукциялық пісіру панелі қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында және үй жағдайларында тағамдардың үлкен ассортиментін дайындауға арналған. Жұмыс принципі индукцияланған құйынды токтардың жоғары жиілікті магнит өрісі арқылы жасалған металл ыдыстарды тікелей қыздыруға негізделген. Модель 2 пісіру алаңымен, қуат кабелімен және сандық дисплейлері бар сенсорлық басқару панелімен жабдықталған. Корпус ыстыққа төзімді пластиктен жасалған, жұмыс беті қара шыңдалған шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне монтаждау бекіткіштерінің жинағы және пайдалану жөніндегі нұсқаулық кіреді.
Ерекшеліктері:
- 9 қуат деңгейі
- Аяқталғанға дейін қалған уақытты көрсете отырып, пісіру ұзақтығын орнатуға арналған таймер
- Кездейсоқ басудан қорғау үшін түймелерді құлыптау функциясы
- Автоматты түрде өшіру (жұмысты шектеу):
- Рұқсат етілген температурадан асқан кезде қызып кетуден қорғау
- Әрекеттің ұзақ уақыт болмауы
- Ақаулық кодтарын көрсете отырып, өзін-өзі диагностикалау
- Баптауларды растау, пісірудің аяқталғаны және ақаулар туралы хабарлау үшін дыбыстық дабыл
- "+" және "-" пернелерінің көмегімен қуатты реттеу және таймерді реттеу
- Жеңіл түрту және ыңғайлы мәзір арқылы қарапайым басқару элементтері
- Тазалаудың қарапайымдылығы
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Қайнату аймақтарының қуат диапазоны:
- Алдыңғы жағы: 0,5-тен 1,8 кВТ-қа дейін
- Артқы жағы: 0,4-тен 1,1 кВТ-қа дейін
- Пісіру ұзақтығын реттеу диапазоны: 1-ден 99 минутқа дейін.
- Әрекеттер болмаған кезде автоматты түрде өшірілгенге дейінгі жұмыс ұзақтығы: 2 сағ
- Пайдаланылатын ыдыстың оңтайлы диаметрі: 200 мм
- Монтаждау кезіндегі ең аз шегініс:
- Артқы жағы: 55 мм
- Солға және оңға: 300 мм
- Алдынан: 150 мм
- Төменнен: 400 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.9 кг |
| Биіктігі | 51 мм |
| Тауашаның биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 510 мм |
| Оттықтар / қыздыру аймақтарының саны | 2 |
| Қуат | 2.9 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Түрлері | индукциялық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Таймерді басқаруды құлыптауыстық панельдің материалы | шыңдалған шыны |
| Басқарма | Сенсорлық |
| Ені | 290 мм |
- Бағасы: 113 933 ₸


