
Вафельді темір GASTRORAG ZU-HF-1E
- Бар
- Коды:83349
101 016 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG ZU-HF-1E вафельді үтік қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тікбұрышты бельгиялық және веналық вафлилерді пісіру үшін қолданылады. Модель термостатпен, жабыспайтын жабынмен және таймермен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, қалып шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 50-ден 300 °С-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11.6 кг |
| Биіктігі | 290 мм |
| Тереңдігі | 430 мм |
| Жұмыс секцияларының саны | 1 |
| Вафлилерге арналған сегменттер саны | 4 |
| Қуат | 1.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | бельгиялық, веналық, тік бұрышты |
| Ені | 250 мм |
- Бағасы: 101 016 ₸


