
Вафельді темір GASTRORAG FY-6
- Бар
- Коды:94733
77 112 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG FY-6 вафельді үтік Гонконг вафлилерін (әдеттен тыс көпіршікті пішінді вафли) пісіру үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Модель термостатпен, жабыспайтын жабынмен және 5 минуттық таймермен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, қалыптар шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 50-ден 300 °C-қа дейін
- Қалыптардың диаметрі: 210 мм
- Вафлидің қалыңдығы: 30 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.1 кг |
| Биіктігі | 290 мм |
| Тереңдігі | 420 мм |
| Жұмыс секцияларының саны | 1 |
| Қуат | 1.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | гонконгтық |
| Ені | 225 мм |
- Бағасы: 77 112 ₸


