
Вафельді темір GASTRORAG ZU-XGP-1E
- Бар
- Коды:83337
72 065 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG ZU-XGP-1E вафельді үтік қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жұқа, жұқа өрнекті вафлилерді пісіру үшін қолданылады. Модель кіріктірілген таймермен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне вафли конустарын жасауға арналған ағаш конус кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Пластиналардың диаметрі: 210 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.4 кг |
| Биіктігі | 230 мм |
| Тереңдігі | 360 мм |
| Жұмыс секцияларының саны | 1 |
| Вафлилерге арналған сегменттер саны | 1 |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | жіңішке, дөңгелек, мүйіз |
| Ені | 250 мм |
- Бағасы: 72 065 ₸


