
Тайяки GASTRORAG FCC-3 вафли жасаушы
- Бар
- Коды:108584
67 492 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG FCC-3 вафельді үтік қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қуыс жапон вафлилерін (балық пішінді вафлилер, іші аузы ашық қуыс және әртүрлі толтырғыштарды қолдануға мүмкіндік береді) пісіру үшін қолданылады. Модель термостатпен, жабыспайтын жабынмен және 5 минуттық таймермен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, қалыптар алюминийден жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 50-ден 300 °C-қа дейін
- Вафли өлшемі: 170х90х40 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21 келі |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 370 мм |
| Жұмыс секцияларының саны | 1 |
| Вафлилерге арналған сегменттер саны | 3 |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | балықтар |
| Ені | 435 мм |
- Бағасы: 67 492 ₸


