
Тайяки GASTRORAG FC-6 вафельді үтік
- Бар
- Коды:98085
91 837 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG FC-6 вафельді үтік қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қуыс жапондық тайяки вафлилерін балық пішінінде пісіру үшін қолданылады (әртүрлі толтырғыштарды қолдануға мүмкіндік береді). Модель термостатпен, жабыспайтын жабынмен және 5 минуттық таймермен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, қалыптар шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 50-ден 300 °C-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.5 кг |
| Биіктігі | 290 мм |
| Тереңдігі | 225 мм |
| Жұмыс секцияларының саны | 1 |
| Вафлилерге арналған сегменттер саны | 6 |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | балықтар |
| Ені | 420 мм |
- Бағасы: 91 837 ₸


