
Вафельді темір GASTRORAG HWB-2
- Бар
- Коды:83348
113 787 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG HWB-1 вафельді үтік қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында бельгиялық және веналық вафлилерді 1/4 дөңгелек сегменттер түрінде пісіру үшін қолданылады. Модель термостатпен, жабыспайтын жабынмен және таймермен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10.4 кг |
| Биіктігі | 250 мм |
| Тереңдігі | 430 мм |
| Жұмыс секцияларының саны | 2 |
| Вафлилерге арналған сегменттер саны | 8 |
| Қуат | 2.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | бельгиялық, веналық, дөңгелек сегменттік |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 113 787 ₸


