
Вафельді темір GASTRORAG ZU-XGP-2E
- Бар
- Коды:83324
128 015 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG ZU-XGP-2E вафельді үтік қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жұқа, жұқа өрнекті вафлилерді пісіру үшін қолданылады. Модель кіріктірілген таймермен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне вафли конустарын жасауға арналған 2 ағаш конус кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Пластиналардың диаметрі: 210 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12.4 кг |
| Биіктігі | 230 мм |
| Тереңдігі | 360 мм |
| Жұмыс секцияларының саны | 2 |
| Вафлилерге арналған сегменттер саны | 2 |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | жіңішке, түтікшелер, мүйіз |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 128 015 ₸


