
Вафельді темір VIATTO VA-WB1
- Бар
- Коды:193842
70 200 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-WB1 вафельді үтік қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жұмсақ бельгиялық вафлилерді дайындауға арналған. Модель термостатпен және 5 минуттық таймермен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, жұмыс беті жабыспайтын шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 50-ден 300 °С-қа дейін
- Жұмыс бетінің диаметрі: 180 мм
Қаптамадағы габариттері: 430х305х295 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Құрылғы түрі | Вафли жасаушы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.5 кг |
| Биіктігі | 230 мм |
| Тереңдігі | 252 мм |
| Жұмыс секцияларының саны | 1 |
| Вафлилерге арналған сегменттер саны | 4 |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | бельгиялық, дөңгелек |
| Ені | 360 мм |
- Бағасы: 70 200 ₸



