
Вафельді темір VIATTO VA-WM4D
- Бар
- Коды:197142
52 269 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-WM4D вафельді үтік қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жұмсақ бельгиялық вафлилерді дайындауға арналған. Модель дисплейі бар электрондық басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған пластиктен жасалған, жұмыс беті жабыспайтын жабыны бар алюминийден жасалған.
Ерекшеліктері:
- 4 бағдарлама: бельгиялық, шоколадты, классикалық және айран вафлилері
- Пайдаланушы режимі
- қуырудың 7 дәрежесі
- Текстураны таңдау мүмкіндігі:
- Қытырлақ қабық және дымқыл қыштан жасалған
- Біртекті құрылым
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 160-тан 210 °С-қа дейін
Назар аударыңыз! Суретте 1 жұмыс секциясы бар ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.2 кг |
| Биіктігі | 322 мм |
| Тереңдігі | 189 мм |
| Жұмыс секцияларының саны | 1 |
| Вафлилерге арналған сегменттер саны | 2 |
| Қуат | 1.6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | бельгиялық |
| Ені | 351 мм |
- Бағасы: 52 269 ₸











