
Вафельді темір VIATTO HWB-1
- Бар
- Коды:183731
65 193 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HWB-1 вафельді үтік қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бельгиялық вафлилерді ширек шеңбер пішіндерінде дайындау үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, қуыру беті жабыспайтын жабыны бар алюминийден жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қуыру бетінің диаметрі: 185 мм
- Қаптамадағы габариттері: 400x295x290 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.35 кг |
| Биіктігі | 260 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Жұмыс секцияларының саны | 1 |
| Вафлилерге арналған сегменттер саны | 4 |
| Қуат | 1.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | дөңгелек сегменттік, бельгиялық |
| Ені | 250 мм |
- Бағасы: 65 193 ₸






