
Вафельді темір VIATTO HCB-1
- Бар
- Коды:92748
68 143 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Вафельді үтік VIATTO HCB-1 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында конусқа арналған жұқа вафлилерді дайындау үшін қолданылады. Модель термостатпен және таймермен жабдықталған. Жұмыс беттерінің жабыспайтын жабыны болады.
Жеткізу көлеміне ағаш конус кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 1 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 7.4 кг |
| Биіктігі | 270 мм |
| Тереңдігі | 360 мм |
| Жұмыс секцияларының саны | 1 |
| Вафлилерге арналған сегменттер саны | 1 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | мүйіз, дөңгелек, жіңішке |
| Ені | 250 мм |
- Бағасы: 68 143 ₸


