
Вафельді темір VIATTO VA-WB2
- Бар
- Коды:193845
110 428 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-WB2 вафельді үтік қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жұмсақ бельгиялық вафлилерді дайындауға арналған. Модель термостатпен және 5 минуттық таймермен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, жұмыс беті жабыспайтын шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 50-ден 300 °С-қа дейін
- Жұмыс бетінің диаметрі: 180 мм
- Қаптамадағы габариттері: 550x430x295 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Құрылғы түрі | Вафли жасаушы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11 келі |
| Биіктігі | 230 мм |
| Тереңдігі | 360 мм |
| Жұмыс секцияларының саны | 2 |
| Вафлилерге арналған сегменттер саны | 8 |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | бельгиялық, дөңгелек |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 110 428 ₸






