
Вафельді темір VIATTO HWB-1S
- Бар
- Коды:157721
117 437 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HWB-1S вафельді үтік қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тікбұрышты бельгиялық вафлилерді дайындау үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, қуыру беті жабыспайтын жабыны бар алюминийден жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 7.7 кг |
| Биіктігі | 245 мм |
| Тереңдігі | 355 мм |
| Жұмыс секцияларының саны | 1 |
| Қуат | 1.6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | тік бұрышты |
| Ені | 290 мм |
- Бағасы: 117 437 ₸




