
Вафельді темір VIATTO VA-EM
- Бар
- Коды:220542
69 541 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-EM вафельді үтік қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында Гонконг вафлилерін дөңгелек пішінде жасау үшін қолданылады. Модель механикалық басқару панелімен, термостатпен және 5 минуттық таймермен жабдықталған. Қуыру беті жабыспайтын жабыны бар алюминийден жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс бетінің температурасы: 50-ден 300 ℃ дейін
- Бетінің диаметрі: 180 мм
- Қаптамадағы габариттері: 310х290х240 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | VAEM |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 10.24 кг |
| Биіктігі | 270 мм |
| Тереңдігі | 440 мм |
| Жұмыс секцияларының саны | 1 |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | гонконгтық |
| Ені | 265 мм |
- Бағасы: 69 541 ₸



