
Вафельді темір VIATTO VA-WB3
- Бар
- Коды:192899
129 839 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-WB3 вафельді үтік қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жұмсақ бельгиялық вафлилерді дайындауға арналған. Модель термостатпен және 5 минуттық таймермен жабдықталған. Жұмыс беті жабыспайтын жабыны бар шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 50-ден 300 °С-қа дейін
- Жұмыс бетінің өлшемі: 250x250 мм
- Қаптамадағы габариттері: 370х470х320 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 10.5 кг |
| Биіктігі | 300 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Жұмыс секцияларының саны | 1 |
| Вафлилерге арналған сегменттер саны | 2 |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | бельгиялық, тік бұрышты |
| Ені | 350 мм |
- Бағасы: 129 839 ₸





