
Вафельді темір VIATTO HCB-2
- Бар
- Коды:92751
134 091 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HCB-2 вафельді үтік қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында конусқа жұқа вафли жасау үшін қолданылады. Модель термостатпен және таймермен жабдықталған. Жұмыс беттері жабыспайтын жабыны бар алюминийден жасалған.
Жеткізу көлеміне 2 ағаш конус кіреді.
Ерекшеліктері:
- Әрбір секция үшін жылуды тәуелсіз басқару
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 2 кВТ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Құрылғы түрі | Вафли жасаушы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 13 келі |
| Биіктігі | 270 мм |
| Тереңдігі | 360 мм |
| Жұмыс секцияларының саны | 2 |
| Вафлилерге арналған сегменттер саны | 2 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | жіңішке, мүйіз |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 134 091 ₸







