
Тарталетница VIATTO VTR-8
- Бар
- Коды:122912
120 636 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VTR-8 тартлеткасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қысқа қамырдан және қатпарлы қамырдан негіздерді (тартлеттерді) қалыптау және пісіру үшін қолданылады. Модель термостатпен және 15 минуттық таймермен электромеханикалық басқарумен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, қуыру беті жабыспайтын жабыны бар шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 50-ден 300 °С-қа дейін
- Ұяшықтар саны: 8
- Тарталетканың өлшемдері: 55х55х30 мм
- Қаптамадағы габариттері: 430х345х280 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 9 келі |
| Биіктігі | 237 мм |
| Тереңдігі | 295 мм |
| Жұмыс секцияларының саны | 1 |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | тарталеттер, дөңгелек |
| Ені | 386 мм |
- Бағасы: 120 636 ₸


