
Вафельді темір VIATTO FY-6
- Бар
- Коды:157748
70 795 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO FY-6 вафельді үтік Гонконг вафлилерін жасау үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 490х300х330 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.15 кг |
| Биіктігі | 290 мм |
| Тереңдігі | 475 мм |
| Жұмыс секцияларының саны | 1 |
| Қуат | 1.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | гонконгтық |
| Ені | 285 мм |
- Бағасы: 70 795 ₸







