
Вафельді темір VIATTO HWB-2S
- Бар
- Коды:157724
193 230 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HWB-2S вафельді үтік қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тікбұрышты бельгиялық вафлилерді дайындау үшін қолданылады. Модель 2 беттермен жабдықталған, олардың әрқайсысы 4 сегментке бөлінген. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, қуыру беті жабыспайтын жабыны бар алюминийден жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Вафли өлшемі: 100х80 мм
- Қаптамадағы габариттері: 700х450х300 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 14.4 кг |
| Биіктігі | 245 мм |
| Тереңдігі | 355 мм |
| Жұмыс секцияларының саны | 2 |
| Вафлилерге арналған сегменттер саны | 8 |
| Қуат | 3.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | бельгиялық, тік бұрышты |
| Ені | 550 мм |
- Бағасы: 193 230 ₸






