
Вафельді темір VIATTO HWB-2
- Бар
- Коды:157717
111 514 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HWB-2 вафельді үтік қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында бельгиялық вафлилерді дайындау үшін қолданылады. Модель 2 дөңгелек беттермен жабдықталған, олардың әрқайсысы 4 сегментке бөлінген. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, жұмыс беттері жабыспайтын жабыны бар алюминийден жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Бетінің диаметрі: 185 мм
- Қаптамадағы габариттері: 540х400х290 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Құрылғы түрі | Вафли жасаушы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 12.65 келі |
| Биіктігі | 260 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Жұмыс секцияларының саны | 2 |
| Вафлилерге арналған сегменттер саны | 8 |
| Қуат | 2.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | бельгиялық, дөңгелек сегменттік |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 111 514 ₸






