
Вафельді темір Hurakan HKN-GES2L
- Бар
- Коды:105663
107 944 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-GES2L вафельді үтік қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тікбұрышты бельгиялық вафлилерді дайындау үшін қолданылады. Модель реттелетін термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, жұмыс беті жабыспайтын шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 50-ден 300 °C-қа дейін
- Вафли өлшемі: 160х100 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Құрылғы түрі | Вафли жасаушы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.9 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 9.67 келі |
| Биіктігі | 233 мм |
| Тереңдігі | 305 мм |
| Жұмыс секцияларының саны | 1 |
| Вафлилерге арналған сегменттер саны | 2 |
| Қуат | 1.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | бельгиялық, тік бұрышты |
| Ені | 382 мм |
- Бағасы: 107 944 ₸


