
Вафельді темір Hurakan HKN-GES2M
- Бар
- Коды:73485
93 372 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-GES2M вафельді үтік қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында төртбұрышты бельгиялық вафлилерді дайындау үшін қолданылады. Модель реттелетін термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, жұмыс беті шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Вафли өлшемі: 4х4 ұяшық
- Қаптамадағы габариттері: 350х450х300 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.84 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 7.9 кг |
| Биіктігі | 250 мм |
| Тереңдігі | 380 мм |
| Жұмыс секцияларының саны | 1 |
| Вафлилерге арналған сегменттер саны | 4 |
| Қуат | 1.15 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | шаршы, бельгиялық |
| Ені | 300 мм |
- Бағасы: 93 372 ₸


