
Вафельді темір Hurakan HKN-GES1M
- Бар
- Коды:73484
62 902 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-GES1M вафельді үтік қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бельгиялық вафлилерді шеңбердің 1/4 сегменттері түрінде дайындау үшін қолданылады. Модель реттелетін термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, жұмыс беті шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 50-ден 300 °C-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.17 кг |
| Биіктігі | 270 мм |
| Тереңдігі | 360 мм |
| Жұмыс секцияларының саны | 1 |
| Вафлилерге арналған сегменттер саны | 4 |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | бельгиялық, дөңгелек сегменттік |
| Ені | 250 мм |
- Бағасы: 62 902 ₸


