
Вафельді темір Hurakan HKN-GED2M
- Бар
- Коды:73483
163 608 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-GED2M вафельді үтік қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында төртбұрышты бельгиялық вафлилерді дайындау үшін қолданылады. Модель реттелетін термостаттармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, жұмыс беті шойыннан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14.53 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 20.5 кг |
| Биіктігі | 250 мм |
| Тереңдігі | 380 мм |
| Жұмыс секцияларының саны | 2 |
| Вафлилерге арналған сегменттер саны | 8 |
| Қуат | 3.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | бельгиялық, шаршы |
| Ені | 630 мм |
- Бағасы: 163 608 ₸


