
Hurakan HKN-GES8 HEART вафельді үтік
- Бар
- Коды:104962
80 537 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-GES8 HEART вафельді үтік қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жүрек пішінді вафлилерді дайындау үшін қолданылады. Модель реттелетін термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, жұмыс беті жабыспайтын шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 0-ден 300 °С-қа дейін
- Қаптамадағы габариттері: 290х405х295 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 179827 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.8 кг |
| Биіктігі | 270 мм |
| Тереңдігі | 380 мм |
| Жұмыс секцияларының саны | 1 |
| Вафлилерге арналған сегменттер саны | 4 |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | жүректер |
| Ені | 250 мм |
- Бағасы: 80 537 ₸


