
Вафельді темір Hurakan HKN-GES4M
- Бар
- Коды:80377
70 642 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-GES4M вафельді үтік қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жұқа, дөңгелек пішінді вафлилерді дайындау үшін қолданылады. Модель реттелетін термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, жұмыс беті шойыннан жасалған.
Жеткізу көлеміне мүйіздерді пішіндеуге арналған ағаш конус кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 50-300 °C
- Қаптамадағы габариттері: 295х290х400 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 7.5 кг |
| Биіктігі | 270 мм |
| Тереңдігі | 360 мм |
| Жұмыс секцияларының саны | 1 |
| Вафлилерге арналған сегменттер саны | 1 |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | жіңішке, дөңгелек, мүйіз |
| Ені | 250 мм |
- Бағасы: 70 642 ₸


