
Вафельді темір Hurakan HKN-GES5HK
- Бар
- Коды:84379
72 146 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-GES5HK вафельді үтік қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында Гонконг вафлилерін көпіршікті пішінде жасау үшін қолданылады. Модель реттелетін термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, жұмыс беті шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 50-ден 300 °C-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 158861 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.2 кг |
| Биіктігі | 290 мм |
| Тереңдігі | 420 мм |
| Жұмыс секцияларының саны | 1 |
| Вафлилерге арналған сегменттер саны | 1 |
| Қуат | 1.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | гонконгтық |
| Ені | 225 мм |
- Бағасы: 72 146 ₸


