
Вафельді темір Hurakan HKN-GES213
- Бар
- Коды:105665
134 822 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-GES213 вафельді үтік қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дөңгелек және шаршы пішінді тартлеттерді дайындау үшін қолданылады. Модель реттелетін термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, жұмыс беті жабыспайтын шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 50-ден 300 °C-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11.12 кг |
| Биіктігі | 255 мм |
| Тереңдігі | 310 мм |
| Жұмыс секцияларының саны | 1 |
| Вафлилерге арналған сегменттер саны | 15 |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | тарталеткалар, дөңгелек, шаршы |
| Ені | 360 мм |
- Бағасы: 134 822 ₸


