
Hurakan HKN-GES13 HELLO KITTY вафельді үтік
- Бар
- Коды:110514
112 534 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-GES13 HELLO KITTY вафельді үтік қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында Hello Kitty пішінінде вафли жасау үшін қолданылады. Модель реттелетін термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, жұмыс беті жабыспайтын шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Вафли өлшемі: 90х80х25 мм
- Температуралық режим: 50-300 °C
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 10.09 келі |
| Биіктігі | 240 мм |
| Тереңдігі | 315 мм |
| Жұмыс секцияларының саны | 1 |
| Вафлилерге арналған сегменттер саны | 4 |
| Қуат | 1.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | Hello Kitty |
| Ені | 420 мм |
- Бағасы: 112 534 ₸


