
Вафельді темір Hurakan HKN-GES15
- Бар
- Коды:315290
121 689 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-GES15 вафельді үтік қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында корейлік НЛО бургерлерін НЛО түрінде жасау үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, жұмыс беті анипригарлы жабыны бар құйылған алюминийден жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 50-ден 300°C-қа дейін
- Бургердің диаметрі: 100 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8.5 кг |
| Биіктігі | 300 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Жұмыс секцияларының саны | 1 |
| Вафлилерге арналған сегменттер саны | 1 |
| Қуат | 1.3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | нло-бургерлер |
| Ені | 250 мм |
- Бағасы: 121 689 ₸


