
Вафельді темір Hurakan HKN-GED4M
- Бар
- Коды:261381
129 027 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-GED4M вафельді үтік қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында бір конусқа дөңгелек, жұқа вафли жасау үшін қолданылады. Модель реттелетін термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, жұмыс беті жабыспайтын шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Вафлидің диаметрі: 200 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 12.5 кг |
| Биіктігі | 260 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Вафлилерге арналған сегменттер саны | 1 |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | дөңгелек, жіңішке |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 129 027 ₸


