
Вафельді темір Hurakan HKN-GES14 СЭНДВИЧ
- Бар
- Коды:105253
105 686 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-GES14 сэндвич вафельді үтік үшбұрышты сэндвич пішінді вафлилерді дайындау үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Модель реттелетін термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, жұмыс беті жабыспайтын шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 50-300 °C
- Қаптамадағы габариттері: 410х340х275 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9.65 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 10.21 кг |
| Биіктігі | 240 мм |
| Тереңдігі | 295 мм |
| Жұмыс секцияларының саны | 1 |
| Вафлилерге арналған сегменттер саны | 4 |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | үшбұрышты |
| Ені | 386 мм |
- Бағасы: 105 686 ₸


