
Вафельді темір Hurakan HKN-GES9 КҮНБАҒЫС
- Бар
- Коды:105660
106 313 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-GES9 КҮНБАҒЫС вафли жасағыш қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында күнбағыс пішінді вафли жасау үшін қолданылады. Модель реттелетін термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, жұмыс беті жабыспайтын шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 50-ден 300 °C-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11.27 кг |
| Биіктігі | 240 мм |
| Тереңдігі | 360 мм |
| Жұмыс секцияларының саны | 1 |
| Вафлилерге арналған сегменттер саны | 4 |
| Қуат | 1.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | гүлдер |
| Ені | 310 мм |
- Бағасы: 106 313 ₸


