
Hurakan HKN-GES11 FOX вафельді үтік
- Бар
- Коды:110512
116 978 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-GES11 FOX вафли жасаушы түлкі пішінді вафлилерді дайындау үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Модель реттелетін термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, жұмыс беті жабыспайтын шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Вафли өлшемі: 75х90х15 мм
- Температуралық режим: 50-ден 300 °C-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 10.2 кг |
| Биіктігі | 240 мм |
| Тереңдігі | 360 мм |
| Жұмыс секцияларының саны | 1 |
| Вафлилерге арналған сегменттер саны | 4 |
| Қуат | 1.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | кішкентай түлкілер |
| Ені | 310 мм |
- Бағасы: 116 978 ₸


