
Тайяки вафли жасаушы Hurakan HKN-GES6F
- Бар
- Коды:84380
112 928 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-GES6F вафельді үтік қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қуыс жапондық тайяки вафлилерін балық пішінінде пісіру үшін қолданылады. Әрбір вафлиді салмамен толтыруға болады. Модель реттелетін термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, жұмыс беті шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 485х295х315 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.3 кг |
| Биіктігі | 290 мм |
| Тереңдігі | 225 мм |
| Жұмыс секцияларының саны | 1 |
| Вафлилерге арналған сегменттер саны | 6 |
| Қуат | 1.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | балықтар |
| Ені | 420 мм |
- Бағасы: 112 928 ₸


