
Тайяки вафли жасаушы Hurakan HKN-TA01
- Бар
- Коды:94771
154 738 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-TA01 Тайяки вафли жасаушысы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қуыс жапондық тайяки вафлилерін балық пішінінде пісіру үшін қолданылады. Әрбір вафлиді салмамен толтыруға болады. Модель реттелетін термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, жұмыс беті жабыспайтын шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 50-ден 300 °C-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11.6 кг |
| Биіктігі | 235 мм |
| Тереңдігі | 345 мм |
| Жұмыс секцияларының саны | 1 |
| Қуат | 1.6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | балықтар |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 154 738 ₸



