
Вафельді темір Hurakan HKN-GES228
- Бар
- Коды:105252
132 427 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-GES228 вафельді үтік қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тартлеткалар жасау үшін қолданылады. Модель реттелетін термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, жұмыс беті жабыспайтын шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тартлет өлшемі:
- Жоғарғы диаметрі: 70 мм
- Төменгі диаметрі: 45 мм
- Биіктігі: 20 мм
- Температуралық режим: 50-ден 300 °C-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 12.29 кг |
| Биіктігі | 237 мм |
| Тереңдігі | 295 мм |
| Жұмыс секцияларының саны | 1 |
| Вафлилерге арналған сегменттер саны | 8 |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | тартлеткалар |
| Ені | 386 мм |
- Бағасы: 132 427 ₸


